Vials de mostreig automàtic HPLC\/GC i tapes adherides | ND8, ND9, ND10, ND11 | Aijiren
Conjunt complet de vials de closca d'1 ml amb taps i taps de PE de 8 mm
Producte
categories


Filtra per aplicació: trobeu el vial adequat per al vostre mètode
HPLC \/ UHPLC Universal GC \/ GC-MS Volàtils Sense PFAS - EPA 1633 Anàlisi de traces \/ LC-MS Vials d'obertura àmplia 4 ml de gran volum Vials de carcassa - Endoll de PE
HPLC vs GC: eviteu la superposició de selecció:Els vials de cargol ND9 (9-425) són l'estàndard per a la injecció de mostreig automàtic HPLC\/UHPLC. Els vials de crimpat ND11 proporcionen un tancament hermètic segellat amb alumini necessari per a la retenció volàtil a l'espai de capçalera GC i els fluxos de treball GC-MS; els dos no són intercanviables.
Zona lliure de PFAS — Límit estricte:El mètode 1633 de l'EPA prohibeix tot el contacte amb fluoropolímers. La secció lliure de PFAS a continuació només conté vials de PP amb septes lliures de fluoropolímers. En aquesta secció no apareixen capses revestides de PTFE sota cap circumstància.
Navega per sistema de tancament: 11 pàgines de producte verificades
ND9 \/ 9-425 Fil curt

Rosca curta ND9 (9 mm) — Estàndard HPLC universal 2026

Cos de 12×32 mm, concentricitat del coll ±0,2 mm. S'adapta a Agilent 1260\/1290, Waters ACQUITY, Shimadzu Nexera, Thermo Vanquish; no cal adaptador. L'obertura és un 40% més gran que la 8-425, eliminant la desviació de l'agulla amb un nombre elevat de cicles.

Borosilicat tipus I USP
Vials de fil curt de 9 mm: obertura àmplia
Clar i ambre. 1,5 ml \/ 2 ml. Ajust universal per a totes les plataformes HPLC principals. Premuntat amb insert o llisa.
Vial de 9 mm · Vial de cargol 9-425 · Vial hplc
Tapes de rosca de 9 mm - Septa de silicona de PTFE unida
Septa unides químicament a la tapa durant l'emmotllament: zero risc de transmissió. Pre-escletxa per a injecció automatitzada. El costat de l'agulla de la cara de PTFE evita la perforació.
Tapa 9-425 · septes unides · tap hplc
Compatibilitat verificada: Agilent 1260\/1290 Infinity II · Waters ACQUITY UPLC · Shimadzu Nexera SIL-30\/40 · Thermo Fisher Vanquish
ND11 \/ Crimp + Snap de 11 mm

ND11 Crimp & Snap — GC Volatile Gold Standard i HPLC d'alt rendiment

Tancament de crimpat: la carcassa d'alumini bloqueja mecànicament els septes, sense relaxació, sense deriva de concentració volàtil. Necessari per a l'espai de capçalera GC, GC-MS i qualsevol matriu volàtil. Tancament ràpid: sense eines per a fluxos de treball de preparació HPLC d'alt rendiment.

Borosilicat tipus I USP
Vials de coll crimpat ND11 d'1,5 ml
USP tipus I. Transparent i ambre. Coll de crimpat de 11 mm. Per a anàlisis de COV GC, GC-MS i espai de cap. Compatible amb Agilent 7693A \/ Thermo Trace GC.
vial de crim · 11 mm de crim · vial de gc
Tapes de crimpat d'alumini de 11 mm
PTFE\/septes de silicona. Carcassa d'alumini. Requereix una eina de crimpar d'11 mm. Màxima retenció de volàtils: sense relaxació de septes sota el cicle tèrmic.
tapa de crimpada · tapa de 11 mm · septa de tapa gc
Tapes i septes de 11 mm
Tancament sense eines. Cicle de cap\/decap més ràpid per a la preparació d'HPLC d'alt rendiment. Anell de fixació a pressió amb septes de silicona PTFE\/.
tapa a pressió · 11 mm a pressió · tapa de vial a pressió
Nota del GC: el tancament de crimpat és obligatori per a les matrius volàtils. El tancament a pressió és per a HPLC\/prep; no l'utilitzeu per a l'anàlisi volàtil de GC.
ND8 \/ 8-425 Cargol

Cargol ND8 (8-425): plataforma heretada i compatibilitat de marca específica

Retingut per a plataformes Agilent 1100\/1200 i algunes plataformes Waters Alliance anteriors instal·lades abans del 2018. L'obertura 8-425 és un 40% més estreta que ND9: augment de la probabilitat de contacte de l'agulla a velocitats de cicle altes. Per a tots els sistemes a partir del 2018, ND9 és l'especificació recomanada.

Compatible amb el llegat
8-425 Vials de coll de cargol — ND8, 1,5 ml
Borosilicat transparent i ambre. 1,5 ml. Fil 8-425. Per a plataformes Agilent 1100\/1200 i anteriors que requereixen un format de cargol antic de 8 mm.
vial 8-425 · vial nd8 · vial cargol de 8 mm
8-425 Taps i septes de silicona
PTFE\/septes de silicona. Separat o premuntat. Per a tots els formats de vial de rosca de 8-425. Disponible prèviament.
Tap 8-425 · Tap nd8 · Septes de 8 mm
ND10 \/ 10-425 Amplia obertura

Cargol ND10 (10-425): obertura àmplia per a insercions de microvolum i pipet manual

Espai lliure màxim d'alineació de l'agulla. Redueix el risc de contaminació creuada durant el pipeteig manual. Ideal per a bioanàlisi LC-MS\/MS amb mostres de baix volum (reconstitució DBS, fluxos de treball de micromostreig). Cos d'1,5 ml amb fil 10-425.

Bioanàlisi optimitzat
Vials de rosca de rosca 10-425 de 1,5 ml — Obertura àmplia
Diàmetre d'obertura maximitzat per a l'alineació de microvolums d'inserció. Redueix la contaminació creuada en la preparació manual. Ideal per a fluxos de treball DBS, microinserts i bioanalítics.
vial 10-425 · vial nd10 · vial de coll ample
10-425 Tapes de rosca — PTFE\/Septa de silicona
PTFE\/septes compostos de silicona. Pre-escletxa. Per a tots els 10-425 vials de coll ample. Cara de PTFE al costat de l'agulla, suport de silicona per a la recuperació.
Gorra 10-425 · Gorra nd10 · Gorra de coll ample
ND13 \/ 13-425 — 4 ml

ND13 (13-425) — 4 ml de gran volum i vials de dissolvent de rentat

Capacitat de 4 ml amb rosca de rosca 13-425. S'utilitza per a dipòsits de dissolvent de rentat, recollida de fraccions i preparació de mostres de gran volum. Borosilicat clar. Compatible amb conjunts de taps de 13 mm.

4 ml \/ Volum alt
Vials de coll de cargol 13-425 de 4 ml — ND13
Borosilicat clar. 4 ml. 13-425 fil. Rentar vials de dissolvent, recollida de fraccions i emmagatzematge de mostres de gran volum. Clar i ambre disponible.
vial de 4 ml · vial 13-425 · vial nd13
Shell Vials \/ Inseriu vials

Vials de closca d'1 ml: tap de PE, injecció ràpida

Tancament de tap de PE de 8 mm de diàmetre per al cicle de càrrega de mostres més ràpid. Dissenyat per a fluxos de treball de preparació i injecció directa d'alt rendiment on el temps de cicle de rosca de cargol és un coll d'ampolla. Geometria del vial d'inserció amb precisió de fons pla.

Alt rendiment
Vials de closca d'1 ml - Tap de PE de 8 mm
1 ml de borosilicat. Endoll PE per a una ràpida tapa\/decap en preparació d'alt rendiment. Compatible amb insercions. Ideal per a la recollida de fraccions i fluxos de treball ràpids de cribratge.
ampolla de closca · ampolla d'inserció · vial d'endoll pe · vial d'1 ml
Compliment normatiu — Zona dedicada lliure de PFAS

Vials i tancaments sense PFAS — Mètode EPA 1633 \/ EPA 533 \/ EPA 537.1

Els septes estàndard de PTFE\/silicona són un material precursor de PFAS. Segons el mètode 1633 de l'EPA (efectiu el gener de 2026), s'han d'eliminar totes les superfícies de contacte amb fluoropolímers dels contenidors de mostres de PFAS. Aquesta secció conté només consumibles lliures de fluoropolímers.

Prohibit: no compleix el treball de rastreig de PFAS
PTFE\/septes de silicona: el PTFE és un polímer perfluorat
Tapes de rosca revestides de PTFE a la zona de contacte de la mostra
Qualsevol vial de vidre amb recobriment de fluoropolímer
Configuració lliure de PFAS compatible
Cos del vial de polipropilè (PP): fluoropolímer zero
Només septes de poliimida o silicona d'alta puresa
Antecedents verificats a continuació2,5 pptper a 47 analits diana
Compleix amb l'EPA 533, 537.1 i el mètode 1633
Números de peça: vials i tancaments de PP sense PFAS:VP923 (vials de cargol PP, 1,5 ml, 9-425), VP923A (PP ambre), amb taps de septa de poliimida. Aquests productes encara no apareixen a la botiga en línia; poseu-vos en contacte amb el vostre gestor de compte o utilitzeu elConsulta Tècnicaformulari a continuació per obtenir preus i disponibilitat.
Anàlisi de traces — Regla de selecció de sub-100 ng\/mL

Anàlisi de traces i selecció de vials LC-MS — 33 Expansió + Silanització

Per a qualsevol mètode a continuació100 ng\/mL, USP tipus I, 33-expansió (classe A) de borosilicat és obligatori. Coeficient d'expansió33×10⁻⁷\/°C— Lixiviació d'ions metàl·lics més baixa de tot el vidre comercial. Evita la formació d'adductes de Na⁺\/Ca²⁺ a l'EM.

33 Expansió — Tipus I Classe A Clear
Obligatori per a:
Anàlisi de traces per sota de 100 ng\/mL · LC-MS\/MS exploració completa · compostos bàsics de fàrmacs · mostres de proteïnes · GTI\/ICH M7 treball d'impureses genotòxiques
Utilitzeu vials ND9 de 33 expansió anteriors
Vials silanitzats — Tractament de superfícies TMCS
La silanització superficial (TMCS) desactiva els grups de silanol de vidre. Necessari per a fàrmacs alcalins, proteïnes bàsiques i anàlisis de residus de plaguicides on l'adsorció de silanol provoca un pic de cua o pèrdua d'analit. Núm. de peça VR913 — vegeu a continuació.
Ciència dels materials

33 Expansió vs. 51 Expansió: quan cada tipus de vidre és correcte

Tots dos són de borosilicat USP tipus I. L'elecció correcta ve determinada pel nivell de concentració d'analit i la fotosensibilitat, no per l'hàbit o la disponibilitat.

USP tipus I, classe A — Expansió 33 (clar)
Estàndard Trace & LC-MS — Obligatori per sota de 100 ng\/mL
Coeficient33×10⁻⁷\/°C— vidre comercial més baix
Lixiviació de metallsEl més baix disponible: evita els aductes per sota d'1 ppb
Necessari per aTots els mètodes de traça, LC-MS, GTI\/ICH M7, anàlisi ambiental sub-ppb
Evitar siL'analit és fortament fotolàbil; en lloc d'això, utilitzeu ambre
USP Tipus I — Expansió 51 (ambre)
Protecció contra la fotodegradació UV — per a analits fotolàbils
Coeficient51×10⁻⁷\/°C— El dopant Fe\/Mn proporciona un bloc UV
Bloqueig UVAbsorbeix 300–500 nm: protegeix les vitamines, els pesticides de piretrina i els analits fluorescents
El millor perEPA 8270, fotoestabilitat ICH Q1B, fàrmacs sensibles a la llum, pesticides fotolàbils
NotaContingut d'ions metàl·lics lleugerament superior al de 33 d'expansió: no l'utilitzeu a menys de 100 ng\/mL tret que el risc de fotodegradació anul·li
Regla de decisió:Ús33-expansió (clar)per a qualsevol mètode a continuació100 ng\/mL, per a analits bàsics, o quan els ions adductes de MS són una preocupació. Ús51-expansió (ambre)només quan la fotodegradació és el risc principal i la concentració és superior100 ng\/mL. Quan s'apliquen tots dos riscos, utilitzeu silanitzat 33-expansió en envasos secundaris que bloquegen la llum.
Catàleg ampliat: números de peça

Productes que encara no apareixen a la llista en línia: consulteu pel número de peça

Els productes següents estan disponibles al nostre catàleg de fabricació, però encara no estan publicats a la botiga en línia. Feu referència al número de peça següent quan us poseu en contacte amb el vostre gestor de comptes.

Part núm. Descripció Aplicació Consulta
VP923 Vials de cargol de PP, 1,5 ml, 9-425, transparent Anàlisi de traces de PFAS (EPA 1633): cos de fluoropolímer zero Consulta
VP923A Vials de cargol de PP, 1,5 ml, 9-425, ambre Analits lliures de PFAS + fotolàbils Consulta
VR913 Vials silanitzats (TMCS), 1,5 ml, 9-425, transparents Medicaments alcalins, proteïnes bàsiques, residus de pesticides - desactivació del silanol Consulta
VR913A Vials silanitzats (TMCS), 1,5 ml, 9-425, ambre Silanitzat + fotolàbil: fotoestabilitat ICH Q1B de compostos bàsics Consulta
VC-PI925 Taps de septa de poliimida, 9-425, sense PFAS Tancament per a vials VP923\/VP923A PP: contacte zero amb fluoropolímer Consulta
Consulta Tècnica

No esteu segur de quin vial s'adapta al vostre mètode?

Els nostres enginyers d'aplicacions combinen vials, tancaments, septes i grau de material amb el vostre mètode específic: HPLC, GC, traça LC-MS, PFAS o aplicacions silanitzades. També gestionem consultes sobre números de peça no llistats (VP923, VR913 i articles de catàleg ampliat). Mostres gratuïtes disponibles abans del compromís a granel.

Orientació a nivell de mètode
Causa arrel del pic fantasma, concordança del mètode del vial, selecció de septes per a la vostra matriu i rang de temperatura.
Números de peça no llistats
Vials de PP, vials silanitzats, septes de poliimida, muntatge de kits personalitzats: confirmat amb estoc i termini de lliurament.
OEM i subministrament a granel
Impressió personalitzada, embalatge de marca, muntatge de kit mixt. Documentació completa de la cadena de subministrament a partir de MOQ de 500 peces.
Sol·liciteu un kit de mostres gratuït Poseu-vos en contacte amb un enginyer d'aplicacions


Consulta
Consulta